אודות

מי אנחנו

קבוצת עמישב הינה מהחברות המובילות והוותיקות בישראל במתן שירותי אבטחה, שירותי מוקד ושירותי ניקיון ואחזקה לאלפי עסקים ובתים פרטיים מדן ועד אילת. הקבוצה הוקמה בשנת 1979 ומאז מספקת פתרונות התפורים אישית לכל לקוח על פי צרכיו ותקציבו.

קבוצת עמישב החזון

קבוצת עמישב תהווה חברה מובילה בתחומי עיסוקה ותספק ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות יחודיים, חדשנים ויעילים תוך חתירה מתמדת למצויינות ולקביעת סטנדרטים שאפתניים בענף. קבוצת עמישב תנהג בלקוחותיה ובעובדיה בהגינות, שקיפות, אמינות, ושירותיות תוך ראייה מתמדת של צורכי הלקוח ובשמירה על ערכי החברה.

המשאב האנושי

הנהלת החברה רואה במשאב האנושי את מנוע הצמיחה של הארגון וכתוצאה מכך וותק העובדים בחברה גבוה מהענף. החברה מקיימת את הנחיות הרגולציה ומחזיקה בכלל האישורים הנדרשים למתן השירותים בתחום עיסוקה. בחברה משקיעים מאמצים רבים בגיוס כ"א איכותי המותאם לדרישות הלקוח, הכשרתו והשמתו.

לזכרו של אלי אידי ז"ל
מייסד הקבוצה

אלי אידי ז"ל נולד בשנת 1940 ברמת גן. אלי עמד בראש המחנה של חברות האבטחה והשמירה בארץ ועד לפני מספר שנים היה עוד פעיל בהגשמת מטרות הארגון וחבר הנהלה. אלי שימש כמנכ"ל קבוצת עמישב ולאחר מכן כיו"ר הקבוצה עד ליום פטירתו. אלי היה "איש של אנשים" אציל נפש, אשר כבש באישיותו את כל מי שנקרה בדרכו. מורשתו של אלי אשר הנהיג, הוביל וסחף שנים רבות צוות עובדים ותיקים, מסורים לאיש ולחזונו ממשיכה בשדרת הניהול שהשאיר אחריו, ברשות בנו.  

מבין לקוחותינו

מקורות
bezeq_int_B
בנק הפועלים
סיסקו
לאומית
איילון
מכון ויצמן
אלבר-לוגו
סלקום
מזרחי טפחות
הבינלאומי
פרטנר
םסופר פארם
דלק
האוניברסיטה הפתוחה
פאלפון
תנובה
שנקר

תודה על פניתכם

אנחנו בקבוצת עמישב נטפל בפניתכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי